MENU

Website is under reconstruction due to migration to another hosting provider! Sorry for inconvenience! Fully featured website will be back soon!

Dot.to.Dot.

Ліліана Орбах (IL)

Dot.to.Dot.

Мистецький проект-дослідження Ліліани Орбах

У 1924 році мої дідусь та бабуся по лінії батька разом з частиною родини eміґрували до Аргентини. З того часу ніхто з моєї рідні не відвідував Lemberg, чи Lwów, чи то пак Львів три різні назви одного міста в Галичині, історичного регіону Східної Європи, що колись був містом Австрійської імперії/ЗУНР/Польщі, Батьківщиною моїх бабусі й дідуся.

Небагато я знала про цю місцевість та її самобутність, та й нечасто про це запитувала своїх бабусю й дідуся. І все ж моє бажання відвідати місто з часом зросло, хоча я і не знала, що саме хочу шукати або ж, зрештою, з’ясувати.

На початку 2019 року, останній родич з тієї лінії відійшов у вічність. І не залишилось нікого, кого можна було б запитати, навіть якби дуже того хотілось. Я зосталась наодинці зі своїми пориваннями в ті далекі землі землі безлічі незвіданого, землі моїх пращурів.

І ось так і розпочалась моя подорож, наповнена дивовижними відкриттями. І що глибше я занурювалася у минуле моєї рідні, тим більше секрети регіону та епох, сповнених складнощами та прогалинами, зацікавлювали мене.

Dot.to.Dot. є не лише мистецьким проектом; він став мандрівкою, сповненою захопливих відкриттів, стежиною, всипаною меланхолією та надією, розчаруванням і задоволенням, скорботою і радістю. Dot.to.Dot. дав мені можливість пройти стежками моїх предків, і, певною мірою, відчути, що я наче повернулась додому.