Website is under reconstruction due to migration to another hosting provider! Sorry for inconvenience! Fully featured website will be back soon!
DIGITAL CULTURES LVIV
15-19 жовтня 2019 року
Інститут Адама Міцкевича (Варшава) у співпраці з Центром міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) організовує першу конференцію DIGITAL CULTURES LVIV, яка відбудеться під час Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва “Тетраматика 2019”.
Започаткована у 2017 році конференція Digital Cultures є міжнародною платформою для зустрічей митців і менеджерів культури. Програма міждисциплінарних дискусій і презентацій побудована навколо чотирьох основних царин: комп’ютерні ігри, іммерсивний сторітелінг, цифрові архіви і сучасна музейна наука.
Конференція відбудеться 17 жовтня і буде супроводжуватися показами домашнього кіно, майстернями з експертами, VR-шоу й аудіовізуальними інсталяціями, що проходитимуть з 15 до 19 жовтня.
Digital Culture або цифрова культура − це не лише інтерактивні інсталяції чи лазерні проєкції. Вона вийшла далеко за межі галерей та охоплює все більше сфер культури: перевтілює у цифровий код бібліотеки й архіви, дозволяє німим експонатам музеїв говорити з нами, допомагає документалістам перенести глядачів у часі та просторі, а також розповідає найцікавіші історії через призму комп’ютерних ігор.
Лейтмотивом цьогорічної конференції є “живі архіви”. Архіви набувають гнучкої форми, а користувачі отримують необмежений доступ до їхніх резервів. Під час DIGITAL CULTURES LVIV спробуємо розібратися у специфіці цих змін, їхніх перевагах і загрозах, а також поміркуємо, як ефективно використовувати явища, що виникають внаслідок цих процесів, для популяризації культурної спадщини і залучення широкої громадськості.
Більше інформації про DIGITAL CULTURES LVIV на сторінках:
digitalcultures.pl/en, tetramatyka.nurt.org.ua/en.
Інститут Адама Міцкевича − це польська культурна установа, місією якої є створення й просування бренду “польська культура” шляхом активної участі в міжнародних культурних обмінах. Інститут реалізує культурні проєкти в Європі, Азії, Північній і Південній Америках.
З 2015 року Інститут розвиває напрямок цифрової культури з метою підтримки міжнародної присутності польських митців, що працюють на стику цифрових технологій і мистецтва. Головним проєктом у цьому напрямку є конференція “Digital Cultures”, в рамках якої протягом усього року Інститут підтримує польських митців у виставках, презентаціях та резиденціях за кордоном.