MENU

Website is under reconstruction due to migration to another hosting provider! Sorry for inconvenience! Fully featured website will be back soon!

THE KEY TO TIME

The Key To Time

РОДЕРІК КУВЕР (FR/US) та КШИШТОФ ВОЛЕК (PL)

Театр Лесі (вул. Городоцька, 36)

50-хвилинний досвід занурення у середовище віртуальної реальності – глядачі дивитимуться фільм у шоломах віртуальної реальності. Інтегруючи аспекти німого фільму, графічний роман та імерсивне кіно автори піднімають питання, що стосуються часу, екології та технологій

Сюжет

Світ, в якому живе Танек, знаходиться на межі знищення. Масові повені та забруднення призвели до війни в небагатьох придатних для життя районах, а нові воєнні технології загрожують знищенням світу. Перед тим, як настане кінець світу, Танек намагається знайти своє кохання, Анну. Він знаходить її з іншим чоловіком: своїм допельгангером. Це той самий Танек в інший час, або якийсь секретний агент, якого послали захопити Анну і вбити Танека? Чи використовував він пристрої Танека з корисною метою, чи це сам Танек створив пристрій, який насправді руйнує світ? Часу все менше. Чи врятує світ Танек від себе, виправить кривди, чи просто втече від безладу в добріший і безпечніший світ, щоб знову почати людство?

Про авторів:

Родерік Кувер (нар. 1967 р.) є провідним новатором у новому кінематографі з 1990-х років, створюючи нові форми інтерактивного, алгоритмічного та панорамного цифрового кінотеатру, такі як VR-робота «Серця та розум: Проект допитів», алгоритмічна розповідь «Таксі». Оповідання про зміни клімату, інтерактивний серіал, «Невідомі території» та багато інших. Його творчість демонструється на таких майданчиках мистецтва та громадських просторах, як павільйон Венеційської бієнале гіпермедіа, Форум Нобелівської премії миру, Національна Бібліотека Франції, музей Санта-Моніка в Барселоні, а також на міжнародних фестивалях кіно та цифрового мистецтва, таких як SIGGRAPH, ISEA, Philadelphia International FF, Documenta Madrid. Його праці на перетині жанрів зазвичай створені на замовлення музеїв мистецтва, науки та культури, включаючи, серед інших, Музей Американського філософського товариства в залі незалежності та Музей історії науки. Він отримав стипендії та нагороди Фулбрайта, Меллона, Уайтінга, Спіра, Морів, ELO та LEF.
Кшиштоф Волек (нар. 1976) – композитор, імпровізатор та автор інсталяцій. Зараз працює доцентом композиції музики та директором цифрових композиційних досліджень в університеті Луїсвілля. Він є пристрасним прихильником сучасної акустичної та електронної музики та мультимедійних композицій, є членом журі премії Grawemeyer за музичну композицію та конкурсу молодих композиторів Френка Роберта Абеля за нові камерні твори. Його твори отримали ряд нагород, таких як Приз за мобільні варіації на Concours Internationaux de Musique et d’Art Sonore Electroacoustiques Bourges – 2007. Його твори охоплюють широкий спектр, від чисто акустичного, імпровізаційного та електронного звучання до різних форм міждисциплінарних колоборацій. Вони були представлені на різних фестивалях сучасної музики та мистецтва в Європі, Північній Америці та Азії.